Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці мікрорайон Лашки визнали тринадцятою санітарною зоною

На сьогодні у Кременчуці міська влада через поширення коронавірусу визначила межі вже 13 санітарних зон. Зокрема, санітарною зоною став і мікрорайон Лашки.

У санітарній зоні, як повідомили у Кременчуцькій міськраді, для мешканців запроваджуються наступні обмеження:

заборонити вихід з приміщень (помешкань) без засобів індивідуального захисту органів дихання (масок, респіраторів);

заборонити переміщення вулицями без поважних причин (виняток відвідування продуктових магазинів, аптек, лікарень, рух до місця роботи);

виконувати неухильне дотримання соціальної дистанції не менше 2 метрів у громадських місцях.

Крім того, силами комунальних підприємств міста будуть проводитися дезінфекційні заходів в межах санітарної зони. Кременчуцьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, батальйоном патрульної поліції в м Кременчуці управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції буде посилено контроль за виконанням карантинних заходів у межах санітарних зон, впроваджуватимуться відповідні заходи, зазначені у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», забезпечуватиметься інформування населення про ситуацію, що сталася, за допомогою гучномовних пристроїв.

“Кременчуцьким міськрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, управлінням розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, управлінням контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області здійснюватиметься контроль за торгівельними закладами щодо неухильного дотримування карантинних заходів”, – йдеться у повідомленні Кременчуцької міськради.

Система Orphus