Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці через карантин лікування онкофорих, за можливості, відтерміновують

Питання щодо можливості проїзду людей, що мають хронічні захворювання до лікувальних закладів розглядали сьогодні на засіданні міського штабу Кременчука з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

За словами начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, минулого тижня питання щодо того, як бути онкохворим, які мають пройти перший або черговий курс хіміотерапії, відпрацьоване з головним лікарем онкодиспансеру та Центрами первинної медико-санітарної допомоги.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Максим Середа зазначив, що на даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5.

«Там, де згідно з клінічними показниками його можна відтермінувати, онкологи призначатимуть це лікування після завершення карантину. У випадках, коли такої можливості немає, хіміотерапію будуть проводити. Для тих пацієнтів, у яких немає можливості доїхати до лікарні власним транспортом, або за допомогою родичів, буде виділятися транспорт центрів первинної медико-санітарної допомоги», – говорить головний медик міста.

Система Orphus