Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 48 людей з пневмонією, у п’яти – стан важкий

У стаціонарних відділеннях міських лікарень Кременчука з діагнозом пневмонія перебуває  48 пацієнтів, за минуло добу додалося ще 3 пацієнти,двоє з них лікувалися у Центральній районній лікарні.  У п’яти – важкий перебіг хвороби, у двох підтверджено COVID-19,  троє – ще очікують результати ПЛР досліджень.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова розповіла, що за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 4 дорослих.

За минулу добу  проведено 5 експрестестів,  всі вони показали негативний результат, 29 біологічних матеріалів наплавлені на ПЛР дослідження в Полтавський обласний лабораторний центр.  Всього до Полтави на проведення таких аналізів було направлено 560 біологічних матеріалів, 271 результат отримали, 289 ще в роботі.

У інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» розгорнуто 50 ліжок для прийому інфекційних хворих, наразі завершуються ремонтні роботи на 2 поверсі відділенні і найближчим часом відділення зможе прийняти ще 24 хворих.

Система Orphus