Ви тут:
Суспільство Україна 

У Хмельницькій області знайшли нове вогнище COVID-19

У Чемеровецькій райлікарні коронавірус підтвердили у 12 осіб, дев’ять з яких – медики.

Як повідомляє 112.ua, про це повідомила заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька.

За її словами, в Чемеровецькому районі 12 хворих, дев’ять з яких – медичні працівники Чемеровецької центральної районної лікарні. Ситницька розповіла, що зараз всі медики перебувають на амбулаторному лікуванні, у більшості з них немає ознак захворювання.

«Що стосується самої Чемеровецької лікарні, вона на сьогодні працює в режимі доліковування пацієнтів, які вже були на лікуванні, вони знаходяться в установі. Також працівники, які були на зміні на момент прийняття рішення про взяття біоматеріалу для проведення лабораторного дослідження контактних осіб, а саме медичних працівників закладу, так само залишаються в установі”, – розповіла вона. У стінах лікарні вони чекають результатів своїх тестів», – розповіла заступник.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 17 квітня в Україні 4662 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 125 летальних, 246 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 501 новий випадок.

Перейти до вмісту