Ви тут:
Суспільство Україна 

Станом на ранок 15 квітня у ЗСУ зареєстровано 23 випадки COVID-19

На 7:00 15 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 23 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 людина одужала та 1 летальний.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 307 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби — 47 людей, повідомляють у Міноборони.

За добу підтверджено 4 нові випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19:

У військовослужбовця Житомирського гарнізону, що з 8 квітня знаходився на ізоляції у зв’язку з контактом хворою особою. 14 квітня госпіталізовано до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю. Стан здоров’я задовільний;

У військовослужбовця Одеського гарнізону, що з 9 квітня перебуває на стаціонарному лікуванні в ВМКЦ Південного регіону з діагнозом «пневмонія». Стан середнього ступеня важкості.

У військовослужбовця Вінницького гарнізону, що перебував на самоізоляції з 11 квітня у зв’язку із контактом з інфікованою особою. Стан здоров’я задовільний, скарг немає. Продовжує лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.

У військовослужбовця Хмельницького гарнізону, що з 7 квітня перебуває на лікуванні в Чернівецькій обласній клінічній лікарні з діагнозом «підозра на COVID-19». Стан здоров’я задовільний, продовжує лікування.

Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Система Orphus