Ви тут:
Суспільство Україна 

Станом на 7:00 24 квітня в ЗСУ зареєстровано 51 випадок COVID-19

На 7:00 24 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 51 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 15 осіб одужали та 2 летальних випадки.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 342 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих 3 доби — 42 особи.

За минулу добу зареєстровано 5 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Четверо хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (ВМКЦ Центрального регіону — 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь — 1 військовослужбовець, Мукачівський військовий госпіталь — 1 військовослужбовець, Харківська обласна інфекційна лікарня — 1 працівник ЗС України), у Рівненській області — 1 військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

“Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus