Ви тут:
Суспільство Україна 

Станом на 7:00 23 квітня у ЗСУ зареєстровано 46 випадків COVID-19

Станом на 7:00 23 квітня у Збройних Силах України зареєстровано 46 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 6 осіб одужали та 2 летальних випадки.

Про це повідомляє Командування медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 341 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих 3 доби — 80 осіб.

За минулу добу зареєстровано 3 нові випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

2-є хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (ВМКЦ Північного регіону — 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь — 1 військовослужбовець), у Львівській області — 1 військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

“Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Командування медичних сил Збройних Сил України

Система Orphus