Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стан захворюваності у Кременчуці: з діагнозом пневмонія 40 осіб

Як повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 36 дорослих та 16 дітей, всі вони лікуються амбулаторно.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 40 осіб, у 2-х – важкий перебіг хвороби.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, вчора було проведено експрес-тестування 9-ти осіб, з підозрою на COVID-19, 1 з них показав позитивний результат, 8 – негативні, але для остаточного діагнозу біологічні матеріали направлені на ПЛР дослідження.

Один з пацієнтів, у якого встановлено підозру на COVID-19, з 22 березня перебував на самоізоляції та постійно контактував з сімейним лікарем. Вчора стан його здоров’я погіршився, тому його було госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Ольга Усанова також зазначила, що надійшли лабораторні результати аналізів 4 пацієнтів, які мали позитивний результат експрестестів, всі вони негативні. До отримання результатів з ПЛР лабораторії ці громадяни знаходилися в ізоляторі лікарні відновного лікування, наразі вони перебувають на самоізоляції вдома.

Всього у місті станом на ранок 9 квітня у 9 осіб підтверджено коронавірусну інфекцію.

Система Orphus