Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спецбригади комунальних служб Кременчука проводять дезінфекцію у нових санітарних зонах

Сьогодні бригада працівників КП «Благоустрій Кременчука» проводила дезінфекцію у багатоповерхових житлових будинках кварталу № 274, де було виявлено випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Комунальники проводили обробку спеціальними дезінфікуючими засобами прибудинкову територію, лавки, підходи до під’їздів, під’їзди, ліфти, сходинкові клітини у будинках, а також тротуари, зупинки громадського транспорту та підходи до них в районі проспекту Полтавського, що розташовані у новій санітарній зоні № 6.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, у межах цієї санітарної зони проведено дезінфекцію працюючих об’єктів торгівлі та аптечної мережі.

За словами начальника цеху експлуатації КАТП-1628 сьогодні буде проведено санітарну обробку територій у всіх санітарних зонах міста. Заходи з дезінфекції працівники комунального підприємства почали проводити з нової санітарної зони в районі проспекту Полтавського, району біля Центральної районної лікарні Кременчуцького району. Дезінфекцію проводять за допомогою трактора, який має спеціальне навісне обладнання для розпилювання дезінфікуючих засобів.

фото Кременчуцька міськрада

Перейти до вмісту