Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Ще п’ять ОТГ з Полтавщини мають перейти на прямі міжбюджетні відносини: Мінрегіон звернувся до Парламенту

Міністерство розвитку громад та територій звернулося до Комітету Верховної Ради з питань бюджету та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з проханням під час розгляду проекту Закону України «Про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік» перевести 107 об’єднаних територіальних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом у 2020 році.

З цих 107 ОТГ п’ять з Полтавщини: Гоголівська, Новооржицька, Петрівська, Великобудищанська, Зіньківська. Про це повідомляють у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

«Уряд визнав спроможними 107 об’єднаних територіальних громад, які були утворені протягом 2019 року. Під час розгляду змін до Держбюджету є усі підстави перевести ці громади на прямі міжбюджетні відносини, як і було передбачено у перехідних положеннях Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»», – зазначив у коментарі порталу «Децентралізація» заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.