Ви тут:
Спорт Суспільство 

Шахи: українці перемогли сербів у суперфіналі світової ліги

Наші шахісти тричі були сильнішими за суперників.

Про це повідомляє спільнота Українські шахи – Ukrainian Chess у соцмережі facebook.

«Збірна України Team Ukraine у першому матчі суперфіналу Світової Ліги Україна перемогла команду Сербії (результати на скріншоті). Поєдинок відбувався на платформі Chess.com.
Наступний матч суперфінальної серії – 3 травня проти Казахстану», – йдеться у повідомленні.

Chess.com — шахова інтернет спільнота, шаховий сервер і соціальна мережа, а також назва компанії, що керує цим Веб-сайтом. Згідно з рейтингом Alexa, це найбільш відвідуваний шаховий сайт в Інтернеті.
Chess.com застосовує бізнесову модель freemium: головні можливості сайту безкоштовні, але гравці мають платити за додаткові можливості.

Відвідувачі можуть грати в живому режимі і режимі заочних шахів. Гравці можуть також грати проти шахових рушіїв, а також брати участь у матчах за голосуванням, в яких гравці утворюють команди й голосують за найкращі ходи. Додаткові можливості включають: програмовані тренери з тактики, шахові форуми, статті, новини, завантаження, дебютні бази даних, групи, трансляції наживо, щоденні шахові задачі, тренери онлайн і базу даних шахових партій з більш ніж 2 мільйонами ігор.

Компанія публікує велику кількість статей на різні теми пов’язані з шахами, включаючи шахову стратегію, теорію дебютів та історію. Серед постійних дописувачів Грегорі Серпер, Брюс Пандольфіні, Рафаель Лейтао, Ден Хейсман, Джеремі Сілман, Петар Генов і Наталя Погоніна.

Chess.com застосовує політику проти використання шахових рушіїв у всіх видах гри, окрім нерейтингових ігор, де обидва гравці домовились про це. 2009 року сайт прийняв політику «name and shame» проти нечесної гри й веде чорний список.

Система Orphus