Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ провела слідчі дії у ТОВ “Євролаб”, яке підозрює у діях які спрямовані на поширення епідемії COVID-19

Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами товариства з обмеженою відповідальністю “Євролаб” дій, які спрямовані на поширення епідемії COVID-19 та заподіяння шкоди здоров’ю населення України. Зокрема, йдеться про навмисне неповідомлення відповідним державним органам інформації про виявлені позитивні результати тестів на коронавірус в окремих осіб.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

1 квітня поточного року на підставі судової ухвали було проведено обшуки в приміщеннях ТОВ “Євролаб” для встановлення усіх обставин даного правопорушення. За їх результатами вилучено важливі для слідства документи та інформацію.

Найближчим часом вилучені документи опрацюють із залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я України, після чого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває, проводяться всі необхідні та передбачені чинним законодавством слідчі й розшукові дії.

“Служба безпеки України наголошує – ми й надалі приділятимемо особливу увагу будь-яким порушенням закону, які пов’язані з розповсюдженням коронавірусу в Україні. Сьогодні це, дійсно, питання національної безпеки. Також ми вважаємо неприпустимим, коли окремі особи, що своїми діями поставили під загрозу здоров’я та життя багатьох людей, намагаються уникнути відповідальності та переводять ситуацію у політичну площину”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus