Ви тут:
Суспільство 

Rozetka, АТБ та Нова Пошта розширили послугу кур’єрської доставки продуктових наборів на всю Україну

Раніше підприємства спільно запустили в Дніпропетровській області пілотний проект з кур’єрської доставки продуктових наборів на будинок. З сьогоднішнього дня, 8 квітня 2020 року, компанії розширили дію послуги на всю Україну.

Про це повідомляє ITC.ua.

За 2 тижні дії послуги було доставлено близько 300 наборів. Найбільша кількість наборів була доставлена по місту Дніпро, близько 100 наборів були доставлені по області. На старті проекту клієнтам пропонувалися три продуктових набору: мінімальний, середній і великий. Найбільшою популярністю користувався середній набір. Тому його було вирішено залишити і надалі, а два інших набору були замінені на продуктовий і непродуктові

Таким чином клієнтам доступні три набору необхідних товарів вартістю 143, 402 і 551 грн. Вартість доставки складає 55-75 грн. Продукти будуть доставлятися «день в день» в тих населених пунктах, де є магазини «АТБ». В інші населені пункти доставка буде здійснюватися на наступний день після забору продуктових наборів кур’єрами «Нової пошти».


Окрім того Нагадаємо, що вчора сервіс кур’єрської доставки Raketa оголосив, що починає доставляти продукти та госптовари з супермаркетів мережі Ашан.

У свою чергу мережа супермаркетів «Сільпо» запустила власний інтернет-магазин за адресою shop.silpo.ua, в якому можна зібрати власний набір продуктів і забрати його у зручний час на касі найближчого магазину.

Система Orphus