Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Робота фестивалю Docudays UA в режимі онлайн: відповіді на поширені питання

З 24 квітня до 3 травня відбудеться фестиваль Docudays UA в режимі онлайн. Програма Docudays UA-2020 включатиме понад 45 онлайн-стрімів дискусій, розмов та лекцій на сайті docudays.ua та понад 50 стрічок з фестивальної кінопрограми на платформі DOCU/SPACE.

Дирекція фестивалю дала відповіді на найпоширеніші питання щодо роботи фестивалю в онлайні. 

Чи потрібно буде платити за перегляд?

Ні, адже доступ до всіх онлайн-трансляцій і фільмів на DOCU/SPACE буде безкоштовним. На DOCU/SPACE потрібна буде коротка реєстрація.

Де й коли можна буде переглянути онлайн-трансляції?

Публічні онлайн-трансляції відбуватимуться з 24 квітня до 3 травня включно на сайті docudays.ua. Це понад 45 дискусій правозахисної програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей майстерні документалістики DOCU/КЛАС; розмов про життя й про кіно з режисерами/-ками фестивальних стрічок та кінокритиками/-инями. Щовечора протягом всіх днів фестивалю ми також показуватимемо 10-серійний фільм «Село» французької режисерки Клер Сімон.

Чи зможу я поставити запитання учасникам/-цям дискусій?

Так, усі онлайн-стріми будуть інтерактивними. Активувавши вікно чату під час перегляду, ви зможете прокоментувати почуте, а також поставити питання, які модератор(ка) братиме до уваги під час обговорення. Також поставити своє питання можна буде у Facebook та Youtube (якщо ви переглядаєте стрім там).

Окрім цього, на сторінці фільму на DOCU/SPACE можна буде записати відеоповідомлення до режисера/-ки фільму та поспілкуватися з ним/нею безпосередньо через короткі відеозвернення в чаті. 

За фільми конкурсної програми можна буде проголосувати після перегляду.

Чи будуть записи стрімів?

Так, вони згодом з’являться на сайті.

Де і як можна буде переглянути фільми Docudays UA-2020?

Після реєстрації у віртуальному кінотеатрі DOCU/SPACE ви зможете безкоштовно переглянутипонад 50 фестивальних стрічок з конкурсних та позаконкурсних програм. Для більшості фільмів немає розкладу показів, переглянути їх можна в будь-який зручний для вас час. Виняток становлять стрічки з DOCU/УКРАЇНА: кожен із фільмів національного конкурсу буде у відкритому доступі протягом однієї доби. 

Коли я зможу подивитися стрічки?

Більшість із фільмів на DOCU/SPACE будуть доступні для перегляду з 24 квітня до 10 травня. Обмежений доступ матимуть лише фільми з національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА. Детальний розклад появи українських стрічок онлайн з’явиться незабаром.

Чи буде стрічки перекладено українською мовою?

Усі фільми на DOCU/SPACE матимуть субтитри англійською мовою, а також україномовні субтитри (окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ). Стрічки з програми DOCU/ДІТИ матимуть озвучкуукраїнською мовою.

Які особливості доступності матиме онлайн-фестиваль?

Усі події RIGHTS NOW! супроводжуватиме переклад жестовою мовою, а всі фільми, окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ, матимуть адаптовані субтитри українською мовою. Детальніше про це – за посиланням.

Що буде із Живою Бібліотекою та простором для дітей і підлітків DOCU/ТАБІР?

Усі охочі зможуть зареєструватися до дистанційного спілкування з «книгами» у Живій Бібліотеці з 27 квітня до 2 травня включно. Підліткам з різних куточків України ми запропонуємо участь вонлайн-студії документального кіно, де під менторством документальних режисерів/-ок вони створюватимуть у DOCU/ТАБОРі власні документальні стрічки про життя на карантині.  

Система Orphus