Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Регіони можуть розпочати використання коштів субвенцій на НУШ та програму “Спроможна школа”, – МОН

Регіони України можуть розпочати використання коштів субвенції на Нову українську школу та субвенції на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”. Відповідні рішення Уряд ухвалив 29 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України. 

“Сьогоднішні рішення Уряду дають можливість регіонам стартувати з використанням коштів двох урядових субвенцій на розвиток школи. Це 1 млрд 60 млн грн субвенції на реформу НУШ та 500 млн грн субвенції на програму “Спроможна школа для кращих результатів”. Зокрема, субвенція НУШ враховує забезпечення необхідним обладнанням і навчальними матеріалами класів, які продовжують пілотувати новий Державний стандарт початкової освіти”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Як відомо, після змін до Державного бюджету 2020 вдалося зберегти фінансування ключових програм МОН, з-поміж яких – субвенція на Нову українську школу та субвенція на програму “Спроможна школа для кращих результатів”.

Так, 1 млрд 60 млн грн субвенції на НУШ надає можливість продовжити реформу початкової школи та дозволить її учням у вересні 2020 року розпочати навчання у належно обладнаних класах.

Субвенція місцевим бюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” передбачає 500 млн грн фінансування. Ці кошти призначено на завершення будівництва, закупівлю обладнання та створення навчальних кабінетів, оновлення інтер’єрів у шкільних приміщеннях.

Система Orphus