Ви тут:
Р Суспільство 

ПриватБанк запустив на ДІЇ освітній серіал “Цифрові гроші”

ПриватБанк спільно з Міністерство цифрової трансформації та НБУ запустили новий освітній курс “Цифрові гроші”. Від сьогодні він доступний для всіх бажаючих на порталі “Дія. Цифрова освіта”.

У серіалі простою мовою розповідається все про банківські платіжні картки, безконтактні платежі, платежі онлайн, перекази коштів не виходячи з дому, кредитні ліміти, накопичення коштів та як убезпечити себе від неприємних ситуацій.

“Сьогодні ми бачимо, що цифровий банкінг, піонером впровадження якого в Україні ще 10 років тому став ПриватБанк – це не лише зручні послуги без відвідування банку, не лише можливість розраховуватися без готівки та купувати за пару кліків будь що у будь якій країні світу, – відзначив член правління ПриватБанку з питань ІТ Андрій Гриценюк. – В умовах пандемії якісний та зручний цифровий банк є без перебільшення необхідною передумовою власної безпеки кожної людини та ії близьких. І навички користування цифровим банком, електронними засобами розрахунків є важливим для захисту власного здоров’я, і особливо людям старшого покоління”.

Проект “Дія. Цифрова освіта” – це платформа освітніх серіалів. За три роки проект планує навчити українців базовим цифровим навичкам, у тому числі і фінансовим.

Система Orphus