Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Протягом І кварталу до Полтавської місцевої прокуратури надійшло близько 400 звернень

Протягом І кварталу 2020 року до Полтавської місцевої прокуратури надійшло близько 400 звернень, з яких вирішено 263. В основному вони стосувалися питань досудового розслідування і надходили, як правило, від учасників кримінальних проваджень.

Громадяни продовжують надсилати скарги, що не належать до повноважень органів прокуратури, а саме: з проханням в організації проведення перевірок чинного законодавства стосовно житлових, трудових прав, соціальних виплат тощо. У зв’язку із цим за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування та державного контролю для вирішення по суті надіслано 140 скарг з одночасним роз’ясненням заявникам функцій органів прокуратури.

На особистому прийомі прокурори Полтавської місцевої прокуратури прийняли 74 звернень.

Окрім цього, вживалися заходи для забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації.

Так, упродовж І кварталу цього року до Полтавської місцевої прокуратури надійшов 1 запит на публічну інформацію. Випадків відмови у наданні інформації з підстав, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації», не було.
Нагадуємо, відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлений особливий порядок їх роботи.

Водночас звернутися до Полтавської місцевої прокуратури Ви можете з письмовим зверненням:

– надіславши його поштою на адресу: вул. Козака, 1, м. Полтава.

– вкинувши у скриньку за адресою: вул. Козака, 1, м. Полтави, (встановленій у приміщенні прокуратури на першому поверсі).

– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою; zvern_plmp@pol.gp.gov.ua

– зателефонувавши на «гарячу лінію» (0532) 56-91-72 

Система Orphus