Ви тут:
здоров’я Медицина Полтавщина Суспільство 

Програми медичних гарантій: Медичний центр “Медіон” один з приватних медзакладів, які уклали договори з НСЗУ

Медичний центр “Медіон”, що у Полтаві, один з 61 приватних медзакладів, які уклали договори з НСЗУ у рамках Програми медичних гарантій.

В центрі працюють кваліфіковані лікарі різного профілю, проводять лабораторну та інструментальну діагностику, повідомляють у НСЗУ.

Медичний директор “Медіону” Андрій Чернов: “Сьогодні медицина – це кадри і технології. Є доступ до технологій – є сучасна медицина. Реформа пропонує українцям обирати якість і змушує медзаклади конкурувати за пацієнта. Ми підтримуємо таку ідею. Наш центр – активний учасник медичної реформи в Україні. Маємо надію. що наша країна врешті матиме ефективну систему охорони здоров’я. “Медіон” уклав договори із НСЗУ на надання медпослуг за 7 напрямками. Тож кожен – і не обов’язково мешканець Полтави – зможе безоплатно отримати у «Медіоні» такі послуги: амбулаторна та стаціонарна допомога дорослим та дітям, консультації лікарів вузьких спеціальностей, мамографія, цистоскопія, гістероскопія, бронхоскопія, а також діагностика та хіміотерапевтичне лікування онкологічних захворювань у дорослих та дітей. До речі, допомогу пацієнтам онкологічного профілю ми продовжуємо надавати й зараз – в умовах карантину. Ми пояснюємо своїм пацієнтам, що з 1 квітня кожен українець самостійно обирає будь-який медичний центр для консультацій, обстеження чи лікування. Але щоб отримати послугу безкоштовно, потрібно мати направлення від свого сімейного або лікуючого лікаря. Без направлення за послугу доведеться заплатити”.

Система Orphus