Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Миргорода роз’яснили, чи можна на травневі свята виїжджати на природу та пікніки

Поліція Миргорода закликає громадян на травневі свята дотримуватись рекомендацій МОЗ і не порушувати діючих карантинних обмежень.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Миргородського відділу поліції.

Правоохоронці роз’яснили, чи можна на вихідні виїхати на природу чи влаштувати пікнік.

Чи можуть оштрафувати за виїзд на природу?

Карантинні заходи будуть діяти до 11 травня з заборонами на відвідування парків, скверів, прибережних і лісопаркових зон. Отже, карантинні обмеження охоплять і травневі свята, які всі люблять проводити на природі.

Чи покарають за виїзд на шашлики?

На період травневих свят усі карантинні заборони є чинними, у тому числі й норма про скупчення людей (стосується також виїзду з друзями чи близькими на шашлики).За розведення багать у лісопарковій зоні (порушення вимог пожежної безпеки в лісах) можна отримати штраф від 1 500 до 4 590 гривень. Якщо це призведе до лісової пожежі, можуть оштрафувати на суму від 91 800 гривень до 153 тисяч гривень.

“Нагадаємо з 6 квітня діє заборона на відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопарків, прибережних зон. Пом’якшень щодо прогулянок у парках, скверах, лісопаркових зонах на травневі свята ніхто не запроваджував. Дотримуйтесь рекомендацій і будьте здорові!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородський відділ поліції

Система Orphus