Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 1 млрд грн ПДВ надійшло до державної скарбниці від полтавських платників

Як повідомили в Головному управління ДПС у Полтавській області, в цілому по області на разі забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 1 млрд 52,3 млн грн, що на 96,9 млн грн більше надходжень за відповідний період 2019 року. 

Станом на перше квітня 2020  року найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві –326,4 млн грн. Від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло більш ніж 264,1 млн грн, Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 136 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 108,2 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 86,3 млн грн. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 70,5 млн грн, Карлівського, Машівського та Чутівського – 60,7 млн гривень.

За січень – березень 2020 року  90 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 272,8 млн гривень.

Система Orphus