Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Суспільство 

Полтавців запрошують на родинний онлайн-концерт

У п’ятницю, 24 квітня, дорослих і молодь запрошують на вже 3-й “Домашній онлайн-концерт” з душевними каверами на улюблені композиції, прем’єрами авторських пісень і віршів та запальні танці від іменитих юних талантів з різних куточків України.

Також Полтавщину приємно дивуватимуть й ведучі “концерту”, які спробують в прямому ефірі повторити декілька “тік-ток челенджів” (комплекс ритмічних рухів під музику – ред.), а також провідний шеф-кухар Олег Оскар проведе невеличкий кулінарний майстер-клас.

– Не дивлячись на те, що карантин подовжено, весна й життя тривають й зробімо їх ще яскравішими та приємнішими в такій пречудовій команді виконавців й артистів у родинному колі – закликають ведучі проекту Олександр Кахай й Юлія Прилуцька.

До відома, у попередніх “Домашніх онлайн-концертах” вже взяли участь Аіда Ніколайчук, Ігор Грохоцький, Аркадій Войтюк, Андрій Рибарчук, Олександр Коржов й інші переможці та фіналісти всеукраїнських телевізійних талант-шоу.

Вхід на “концерт” традиційно безкоштовний і вільний – необхідний лишень повноцінний інтернет, аби переглянути його трансляцію цього п’ятничного вечора на платформі Ютуб за посиланням https://youtu.be/ZQX3_TJEIFA
Для тих, хто з якихось причин чи обставин не встигне на ефір, з суботи зможуть переглянути його в записі.

3-й “Домашній онлайн-концерт”, П’ятниця, 24 квітня 2020, 18:00

Система Orphus