Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці з початку року купили нових авто на $18 млн

У першому кварталі 2020 року в Полтаві та області придбали 670 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $27 тис.

Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $18 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували яких зареєстрували 133 авто на суму $1,7 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Toyota і Nissan, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером у Полтаві був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Серед зареєстрованих авто 29% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив понад 1,8 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у першому кварталі 2020 року в Україні зареєстрували 20 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис. Сума витрат у січні-березні склала $560 млн. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували 3,5 тис авто. Минулого місяця через введення карантину в Україні продажі знизились на 16%, якщо порівнювати із березнем 2019 року.

Нагадаємо, у лютому в Полтаві та області придбали 240 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис.

Система Orphus