Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина – серед лідерів за кількістю перемог у всеукраїнській акції “Українська революція: 100 років надії і боротьби”

За підсумками ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді “Українська революція: 100 років надії і боротьби”. За підсумками роботи журі у 4 із 5 напрямів акції серед переможців – представники Полтавщини. 

І місце за напрямом “Українська революція – доба національного державотворення” виборола пошукова група гуртка “Спортивний туризм” Лубенського міського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму “Валтекс” (керівники Полонський М.М., Чорнуха В.О.) з роботою “Події Української революції на Лубенщині”.

ІІІ місце за напрямом “Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії” посіла пошукова група “Подорожні” Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради (керівник Купенко І.А.) з роботою “Решетилівський край в хаосі народної війни”.

ІІІ місце за напрямом “Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові” – у Дмитра Оніщенка, учня 9 класу Лубенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Смаль Л.І.) з роботою “Володимир Федорович Білоус – життя як спалах об’єктива”.

ІІІ місце за напрямом “Українська державність: від Революції на граніті до Революції гідності” здобула пошукова група “Відродження” Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (керівник Копилець Є.В.) з роботою “Українець Олексій Кулик”.

Таким чином, Полтавська область увійшла до трійки територій, які мають найбільше перемог у ІІ турі конкурсу робіт у рамках акції “Українська революція: 100 років надії і боротьби”

Система Orphus