Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавський центр екстреної медичної допомоги дякує благодійникам за підтримку у боротьбі з COVID-19

«Центр екстреної медичної допомоги дякує волонтерам, підприємствам, громадським організаціям, які допомагають нашим медикам на всіх територіальних округах – Полтавському, Миргородському, Кременчуцькому, Лубенському», – говорить Дмитро Лавренко, директор КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради».

Як повідомили у пресцентрі ДОЗ Полтавської ОДА, у зв’язку з поширенням COVID-19 кожна бригада екстреної допомоги, що виїжджає на випадки підозри щодо цієї інфекції чи до пацієнтів із підтвердженим діагнозом, віднедавна забезпечена двома комплектами одноразових комбінезонів, захисними окулярами, трьома респіраторами PF2. Паралельно з централізованими поставками засобів захисту до їх придбання долучилися благодійники.

За словами головного фельдшера станції екстреної медичної допомоги №1 у Полтаві Наталії Мастюх, «півсотні багаторазових комбінезонів та 45 захисних окулярів для медиків екстреної допомоги придбало акціонерне товариство «Полтава-банк», 75 багаторазових захисних комбінезонів та 10 окулярів на зібрані від благодійників гроші закупив і передав Центру ЕЕМ український телеведучий, актор, волонтер Сергій Притула. Днями від одного з народних депутатів надійшло ще 120 захисних комбінезонів».

Ресторан готельного комплексу «Палаццо» щодня розвозить безкоштовні піцци «Класична» для чергових змін екстреної медичної допомоги. Приємною несподіванкою став внесок ПАТ «Зміївська овочева фабрика» – більш як півтори тонни овочів для співробітників закладу.

Перейти до вмісту