Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавський ГЗК не планує знижувати обсяги платежів

Наприкінці березня український парламент ухвалив два законопроекти, які передбачають певні податкові пільги для бізнесу на період дії карантинних заходів.

Переважна більшість пільг спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу, але деякі стосуються тимчасового скасування і відстрочки певних платежів (зокрема, плати за землю і податку на нерухоме майно) для всіх суб’єктів господарювання.

У зв’язку із цим у пресслужбі ПрАТ «Полтавський ГЗК» повідомили, що не планують користуватися цією можливістю і продовжують сплачувати всі податки і обов’язкові платежі вчасно й у повному обсязі.

«Ми розуміємо, наскільки кошти, які ми сплачуємо у місцеві бюджети, важливі для громад, особливо зважаючи на теперішній складний період. Ми не плануємо знижувати, скасовувати чи відстрочувати платежі, як це передбачено законопроектами, і продовжуємо їх перераховувати вчасно та в повному обсязі. Крім того, ми і надалі допомагаємо місцевим громадам і медичним закладам у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції», – зазначив Віктор Лотоус, Голова Правління ПрАт «Полтавський ГЗК».

Також зазначили, що керівництвом підприємства відпрацьована програма заходів із попередження і протидії поширенню COVID-19 серед працівників. Так, на сьогодні більше третини усіх працівників переведено на віддалений режим роботи, надано відпустки чи виведено у режим простою, тощо. При цьому жодного працівника не звільнено і не відправлено у неоплачувану відпустку. Усі працівники, що залишаються на виробництві, забезпечені респіраторними півмасками і дезінфікуючими засобами. Для медико-санітарної частини підприємства закуплено експрес-тести на COVID-19. Проводиться регулярна дезінфекція службового автотранспорту і приміщень.

Система Orphus