Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Полтавське тервідділення АМКУ підбило підсумки роботи

Полтавське територіальне відділення АМКУ за І – й квартал 2020 року розглянуло 26 заяв від суб’єктів господарювання, об’єднань, установ, організацій, органів державної влади про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Від громадян безпосередньо до територіального органу Комітету надійшло 36 звернень, з яких 13 було розглянуто за звітний період. Станом на 31 березня 2020 року у Відділенні на розгляді знаходиться 30 справ, повідомили у Полтавському тервідділенні АМКУ.

Територіальним відділенням за звітний період припинено 34 порушення та дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Економічний ефект від припинення вищевказаних дій та порушень становить 8 531 475, 00 гривень.

Загальна кількість накладених штрафів за період І – го кварталу 2020 року у грошовому еквіваленті становить 1 581 898 гривень. Сплачено до Державного бюджету України в поточному періоді штрафів на суму 207 966 гривень.

На погодження до територіального органу Комітету надійшов 1 проект рішення від органу місцевого самоврядування, який було погоджено Відділенням без зауважень.

Проведено за І – й квартал 2020 року 21 захід щодо координації діяльності органу Комітету з іншими органами влади, в тому числі з правоохоронними органами.

Територіальним відділенням за звітний період здійснено 87 заходів адвокатування конкуренції в засобах масової інформації, а також, надано 44 рекомендації суб’єктам господарювання, органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

Полтавським обласним територіальним відділенням Анти-монопольного комітету України (далі – територіальне відділення) на виконання доручення Анти-монопольного комітету України від 11.12.2018 року № 13-01/1153 проведено дослідження щодо дотримання товариством з обмеженою відповідальністю «Техностар» (надалі – ТОВ «Техностар») та товариством з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-промислова компанія «Енергія» (надалі – ТОВ «ТПК «Енергія» законодавства про захист економічної конкуренції під час підготовки та участі у процедурі закупівлі UA-2018-11-02-001577-b.

Розпорядженням адміні-стративної колегії територіального відділення Антимонопольного комі-тету України від 16.01.2019 року № 66/5-рп/к, за власною ініціативою, розпочато розгляд справи № 66-1-50/5-19 за ознаками вчинення ТОВ «Техностар» та ТОВ «ТПК «Енергія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передба-ченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, тендерів.

Замовник торгів – ПАТ «Полтаваобленерго», місцезнаход-ження: вул. Старий Поділ, буд. 5, м. Полтава, 36022, Полтавська область; ідентифікаційний код – 00131819.

Предмет закупівлі – Реконструкція ВРП-110 кВ ПС 110/10кВ «Супрунівка» І пусковий комплекс ВРП-110 кВ,2 етап (ДК 021:2015 45300000-0- Будівельно – монтажні роботи ).

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» анти-конкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, а пунктом 4 частини другої цієї статті встановлено, що антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів.

Відповідно до частини четвертої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», вчинення анти-конкурентних узгоджених дій забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом. Отже, Закон України «Про захист економічної конкуренції» допускає досягнення переваг за рахунок саме власних досягнень суб’єктів господарювання. У випадку ж, коли учасники торгів домовляються (узгоджують свою поведінку між собою) один з іншим щодо умов своїх тендерних пропозицій, то усувається й самостійність в їх поведінці, а як наслідок, і конкуренція між ними під час проведення процедур закупівель. Якщо ж учасники замінили конкуренцію між собою на координацію, то покупець не отримує той результат, який би він отримав в умовах справжньої конкуренції. За результатами таких торгів перемагає учасник торгів не внаслідок конкурентного відбору, наявність чого відповідно до законодавства є обов’язковою умовою при визначенні переможця. Тому, такі узгоджені дії учасників торгів спотворюють ці ж самі торги (тендери).

Таким чином, в даному випадку, Учасники під час участі у торгах не змагалися між собою, оскільки діяли не самостійно, а узгоджували свої дії, тому усунули конкуренцію між собою. В результаті був спотворений основний принцип торгів – здійснення конкурентного відбору учасників, відповідно право на укладення договору було отримано переможцем не на конкурентних засадах.

В ході розгляду справи №66-1-50/5-19 доведено наступне:
– ТОВ «Техностар» та ТОВ «ТПК «Енергія» мали в наявності спільних працівників, які перебували у окремі періоди 2017 року та 2018 року в трудових відносинах з обома Учасниками та отримання ними доходу від обох суб’єктів господарю- вання;
– використання на момент підготовки та участі в торгах приміщень за однією адресою та спільного номеру телефону, абонентом якого є один з Учасників торгів – ТОВ «Техностар»;
– використання в господарській діяльності однієї виробничої бази
та приміщень за однією адресою;
– оренда частини технічних засобів (обладнання) у одного і того ж суб’єкта господарювання;
– наявність сталих господарських та фінансових відносин між учасниками;
– перебування учасників у взаємовідносинах протягом І – ІІІ кварталів 2018 року;
– перебування у відносинах контролю у період з 21.04.2000 року по 01.11.2018 року;
– залучення одним з учасників представником працівника іншого учасника;
– використання обома учасниками однієї і тієї же ІР – адреси для входу до електронного кабінету для здійснення операцій за рахунками та подачі податкової звітності до органів ДФС;
– здійснення учасниками входу в аукціон з однієї і тієї ж ІР – адреси, користувачем якої є ТОВ «Техностар»;
– електронний файл Учасників, що містить Реєстр наданих документів (ТОВ «Техностар») та перелік наданих документів (реєстр), що складають тендерну пропозицію (ТОВ «ТПК «Енергія»), виготовлені на одному пристрої Canon, в одну дату – 19.11.2018 року та мають одну і ту ж саму версію PDF:1.3 (Acrobat.4x) не можуть бути результатом випадкового збігу обставин чи наслідком дії об’єктивних чинників, а свідчать про узгодження (координацію) учасниками торгів своєї поведінки під час підготовки тендерних пропозицій та участі в торгах, зокрема про обмін інформацією між ними.

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення від 11.03.2020 року № 66/12-р/к у справі № 66-1-50/5-19 було визнано, що дії ТОВ «Техностар» та ТОВ «ТПК «Енергія», які полягали в узгодженні своєї поведінки під час підготовки пропозицій та участі у процедурі закупівлі, проведеної в листопаді 2018 року ПАТ «Полтаваобленерго» (ідентифікатор закупівлі UA-2018-11- «Реконструкція ВРП-110 кВ ПС 110/10кВ «Супрунівка» І пусковий комплекс ВРП-110 кВ,2 етап (ДК 021:2015 45300000-0-Будівельно – монтажні роботи)», внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у зазначених торгах було усунуто, порушенням законо-давства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунк-том 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгод-жених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

На порушників накладено штраф в розмірі 68 000, 00 грн. на кожного відповідача.

Полтавське обласне територіальне відділення Антимоно-польного комітету України (далі – територіальне відділення) з метою виконання завдань, покладених на територіальне відділення Законом України «Про Антимонопольний комітет», здійснює контроль за станом конкуренції на ринках роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами та виробами медичного призначення в територіальних межах Полтавської області (включаючи місто Полтава), зокрема щодо дотримання законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, поведінка яких може вплинути на зростання споживчих цін на товари, необхідні під час підвищення рівня захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (надалі – ГРВІ).

Маски медичні одноразові є одним з основних засобів індивідуального захисту органів дихання, які використовуються, зокрема для запобігання інфікуванню. Відповідно до інформації, розміщеної на сайті державної установи «Центр громадського здоров’я міністерства охорони здоров’я») (надалі – ДУ «ЦГЗМОЗУ»), що знаходиться за посиланням «phc.org.ua», такі маски слід використовувати комплексно, разом з іншими методами захисту організму у періоди збільшеної захворюваності на гри та ГРВІ, основні механізми передачі яких – повітряно-краплинний та контактний. Медичні маски рекомендовані для використання людям, які захворіли та мають респіраторні симптоми (кашель, нежить), а також здоровим людям, які перебувають у місцях великого скупчення людей – з метою додаткового захисту.

При цьому, за даними, наявними у територіального відділення спостерігається певний дефіцит медичних масок в аптечних мережах Полтавської області (включаючи місто Полтава).

Разом з тим, відповідно до відомостей, що поширюють засоби масової інформації, протягом останніх двох місяців ціни на маски медичні одноразові суттєво зросли.

Зазвичай в період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ значно збільшується попит на маски медичні одноразові, противірусні та жарознижуючі препарати, анти-септичні засобі та прилади для вимірювання температури тіла, що призводить до підвищення цін на них.

Таким чином, керуючись статтею 14 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», пунктом 3 Положення про територіальне відділення Антимонопольного комітету України, з метою запобігання порушення законодавства про захист економічної конкуренції адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надало суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність на ринках роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами та виробами медичного призначення в територіальних межах Полтавської області (включаючи місто Полтава), рекомендації щодо
здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушення законо-давства про захист економічної конкуренції, а саме, утримання від вчинення дій щодо встановлення роздрібних цін на маски медичні одноразові, противірусні та жарознижуючі препарати, анти-септичні засоби та прилади для вимірювання температури тіла, які перевищують економічно обґрун-тований їх рівень.

Система Orphus