Ви тут:

Підготовка дитячої кімнати

В житті кожної молодої пари наступає важливий момент, коли сім’я готова до поповнення. Це рішення, яке потребує серйозних змін в житті та побуті родини, до яких варто як слід підготуватись.

Важливим аспектом такої підготовки є ремонт дитячої кімнати. Кожен елемент декору, інтер’єру та меблів тут має відповідати суворим умовам безпеки, бути екологічно чистим та якісним. Тому при покупці матеріалів для ремонту та дитячих меблів слід бути максимально прискіпливим до будь-яких дрібниць. Звертаючись за консультацією до менеджерів магазинів, які продають такі товари, слід обов’язково повідомляти, що продукція обирається саме для дитячої кімнати.

Особливості підбору дитячих меблів

Перший та найважливіший елемент меблів, який необхідно придбати для немовля – це дитяче ліжко. На перших порах іншого нічого і не потрібно. Слід пам’ятати, що здоровий сон дитини – надважливий показник правильного розвитку, фізичного та психічного здоров’я. Тому обирати краще продукцію провідних виробників, які опікуються питаннями безпеки, високої якості, екологічності матеріалів та ортопедичних властивостей матрацу. Такі ліжка мають бути відповідні віку дитини, тому їх потрібно міняти із її зростанням. Ліжко для немовля слід замінити на відповідне, коли дитині виповниться рік. Далі – після трьох – чотирьох років. Дітям від семи років купують спеціальні ліжка для школярів. У підлітковому віці дитина здатна вже обирати, на якому ліжку спати, та все одно, перераховані вище вимоги мають бути збережені. Щодо безпеки дитячих меблів, тут слід розуміти, що борти та будь-які інші елементи не мають бути гострими. До мінімуму має бути зведена будь-яка можливість травмуватися.

Ремонт дитячої кімнати

Багато молодих батьків, чекаючи поповнення, намагаються зробити ремонт у дитячій кімнаті таким чином, щоб все вказувало на те, що ця кімната призначена саме для дитини. Проявляється це, в першу чергу, у виборі такого матеріалу для ремонту, як обої. Як стверджують експерти, помилкою є вибір різнобарвних шпалер із різкими переходами кольорів, на яких намальовані різного розміру елементи. Такі шпалери більш підходять для дітей шкільного віку. Для немовлят підходять шпалери теплих, м’яких тонів. Вони мають заспокійливу дію, що сприятливо впливає на сон. Матеріали, з яких виробляються шпалери теж мають бути виготовлені із екологічних матеріалів. Різновидів шпалер багато, та кваліфікована консультація спеціалізованих Інтернет-магазинів завжди допоможе зробити правильний вибір.

Система Orphus