Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Під час карантину пенсії та різні види державної соціальної допомоги перепризначають автоматично

Виплата всіх пенсій і допомог людям, у яких на період карантину припадає перекомісія МСЕК і ЛКК щодо встановлення інвалідності й перепризначення (продовження) пенсій та допомоги на новий період, буде продовжена без заяв та будь-яких документів. Це питання було врегульовано Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 02.04.2020 та Законом «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Отже, виплата пенсій по інвалідності, призначених відповідно до законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» не припиняється. На Полтавщині наразі налічується близько 400 таких осіб.

Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області здійснить перерахунок розміру виплаченої пенсії на підставі результатів переогляду медико-соціальної експертизи.

Фінансування і виплата пенсій в області здійснюються за графіком. На сьогодні, 22 квітня, Головне управління Пенсійного фонду області спрямувало до банківських установ і поштових відділень 1 млрд 223,9 млн грн, що становить понад 89% місячної потреби. Таким чином, відділення зв’язку забезпечені готівкою по 24 квітня включно, а банки фінансуються щодня.

Система Orphus