Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Організація життєво необхідної меддопомоги пацієнтам: рекомендації місцевій владі

Багато пацієнтів з важкими хронічними захворюваннями потребують безперервної медичної допомоги або прийому ліків. В умовах пандемії та карантину таку допомогу отримувати стає складніше.

Національна служба здоров’я розробила рекомендації місцевій владі щодо організації в умовах пандемії медичної допомоги пацієнтам, яким життєво необхідне безперервне надання медпослуг та лікарських засобів.

В рекомендаціях йдеться про алгоритми дій для ОДА, ОТГ, районних, міських, сільських та селищних рад, а також керівників медичних закладів стосовно, які допоможуть організувати безпечні та безперервні:

– надання медичної допомоги на амбулаторному етапі пацієнтам, які потребують діалізної терапії, хіміотерапії та променевої терапії;
– передачу ліків пацієнтам, яким життєво необхідне медикаментозне лікування: замісна підтримувальна терапія, антиретровірусна терапія, лікування туберкульозу на амбулаторному етапі (використовуючи підхід кабінетів контрольованого лікування – ДОТ);
– надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам, яким надання медичних послуг потрібно терміново та невідкладно (інсульти, інфаркти тощо).

Рекомендації можна завантажити за посиланням.

Система Orphus