Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині склали 58 адмінпротоколів щодо порушення самоізоляції та карантину

Станом на 1 квітня, на Полтавщині зафіксовано два офіційних випадки COVID-19. Також є 13 підозр, з них одна дитина, якій 1 рік і 2 місяці.

Про це йшлося на брифінгу 1 квітня у Полтавській ОДА.

“Підтвердився перший контакт інфікованої жінки, це її донька, яка приїхала з Польщі. У нас були сумніви, що саме вона була носієм інфекції. У неї симптомів хвороби наразі немає. Вона була на самоізоляції, вирішується питання щодо поміщення в інфекційну лікарню. В області на самоізоляції перебуває 2049 людей, 737 людей завершили 14-денну самоізоляцію і є здоровими. Також є 13 підозр, в тому числі дитина 1 рік і 2 місяці. У дитини попередньо експрес-тест був позитивним. Ці цифри говорять про те, що до питання карантину і самоізоляції потрібно віднестись дуже серйозно. Ми про це говоримо щодня. Бо це не лише Кременчук, Полтава. Ці випадки є в області вони мігрують між населеними пунктами”, – зазначив Олег Синєгубов.

Також додав, що випадки підозр на коронавірусну інфекцію фіксують переважно у людей, які приїхали з-за кордону, або людей, які контактували з ними.

Також на Полтавщині вже склали 58 адмінпротоколів щодо порушення режиму карантину та самоізоляції.

“Щодо порушення режиму самоізоляції та карантину в області складено 58 адмінпротоколів. Порушники є. Наприклад, відносно мешканця Чутівського району 1999 року народження вже складено три адмінпротоколи щодо порушення режиму самоізоляції. Він приїхав з Польщі. Якщо у людей немає симптомів, це не означає, що вони не є носіями інфекції”, – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також: Які штрафи чекають порушників умов карантину

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Номери телефонних гарячих ліній: “медична” 0800505032, по питаннях соцзахисту – 0800500620.

Також у Полтаві працює гаряча лінія для громадян, які повернулися з-за кордону: 0505052959