Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині ПП “Явір-2000” придбало працівникам будинків-інтернатів засоби індивідуального захисту

У зв’язку із запровадженням на території України карантину, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, в державі гостро постало питання соціального захисту найбільш вразливих категорій населення – одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

У системі соціального захисту населення області функціонує 14 будинків-інтернатів, де перебувають особи похилого віку, особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, які потребують стороннього догляду та відносяться до вразливих категорій населення.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

На звернення Департаменту соціального захисту населення щодо забезпечення медичних працівників будинків-інтернатів захисними костюмами відразу відгукнулося приватне підприємство «Явір-2000».
29 квітня 2020 року, в одноденний термін, передано приватним підприємством «Явір-2000» 75 захисних костюмів марки KLEENGUARD A20+.

Лікарі будинків-інтернатів висловлюють щиру вдячність керівництву приватного підприємства «Явір-2000» за надання практичної допомоги щодо забезпечення медичного персоналу захисними костюмами.

Система Orphus