Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині одинокі люди похилого віку та особи з інвалідністю під час карантину отримають продуктові набори

В області послугу «догляд вдома» отримують 17524 особи похилого віку та особи з інвалідністю. За час дії карантину додатково взято на обслуговування 558 осіб. Таку допомогу  надають 1839 соціальних робітників. Введено додаткові штатні одиниці соціальних робітників у Горішніх Плавнях, Гадяцькому, Решетилівському, Лохвицькому, Карлівському районах, Чорнухинській, Рокитянській об’єднаних територіальних громадах.

Про це повідомила на апаратній нараді в облдержадміністрації директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

Вона зазначила, що соціальні послуги громадянам на період карантину надаються безкоштовно. Нині важливо забезпечити людей похилого віку та осіб з інвалідністю не лише обслуговуванням, а й продуктами харчування.

У квітні органи соціального захисту спільно з мережею магазинів АТБ провели акцію із забезпечення продуктами одиноких пенсіонерів, яким за 80  та особи з інвалідністю. Продуктові набори отримали 44 149 громадян.

«Це перший етап. У нас в області проживає понад 60 тисяч таких громадян. Тому вказану робот у будемо продовжувати. Міністерство соціальної політики створило інформаційну платформу  «Допомога поруч». На Полтавщині вона працює за номером 0-800-500-620», – сказала Людмила Корнієнко.

Крім того вона звернулася до керівників будинків ветеранів, тримати на постійному контролі забезпечення всіх карантинних заходів. Такі устави в області є в Диканському, Котелевському, Миргородському, Оржицькому,  Пирятинському, Решетилівському районах та Шишацькій ОТГ та Миргороді.  У них мешкає 170 одиноких громадян.

Загалом в області діє  33 територіальні центри соціального обслуговування та 13 центрів надання соціальних послуг.

Система Orphus