Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині можуть закрити місця масового відпочинку

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов звернувся до органів місцевого самоврядування скласти перелік скверів та парків, де не зважаючи на карантин, продовжують відпочивати люди.

Про це йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють у Полтавській ОДА.

Заступник начальника ГУНП у Полтавській області Олексій Манжиєвський повідомив, що на вихідних у місцях масового відпочинку було дуже багато полтавців. Близько 20 нарядів спецназу та 4 патрульні бригади об’їжджали парки та з мегафону повідомляли громадянам про режим надзвичайної ситуації. Через порушення правил карантину в області складено 58 адміністративні протоколи.

“Особливо зухвало себе ведуть підлітки, які не реагують на наші зауваження, продовжують гуляти вулицями й проявляють неповагу до поліції. Так як на самосвідомість громадян покладатися не варто, хочу попросити органи місцевого самоврядування обмежити відпочинок чи навіть закрити великі парки”, – розповів Олексій Манжиєвський.

Олег Синєгубов дав доручення скласти перелік таких місць, а у разі закриття – встановити там обмежувальні пости, заборонити парковку.

“Також хочу повідомити, що 30 березня надійшла постанова від головного санітарного лікаря області щодо роботи продовольчих ринків. В ній чітко прописано за яких умов можна ці ринки відкрити. Проконтролювати виконання цих вимог буде важко, тому в області поки що ринки не відкриваємо, щоб уникнути масового зараження людей. Усі органи місцевого самоврядування області отримають цей документ і мають слідкувати за його виконанням”, – зазначив очільник області.

Читайте також: Штраф та в’язниця: за порушення карантину та навмисне розповсюдження коронавірусу ввели відповідальність

Також на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили обмеження проведення богослужінь у храмах, заборону масових зібрань на релігійні свята в квітні.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак доповів, як проходять самоізоляцію люди, що повернулися із-за кодону. За добу медики здійснили 2779 дзвінків, контролюючи і попереджаючи про дотримання режиму. За потреби до хворих виїжджає мобільна бригада, яка тестує або направляє аналізи до лабораторії. За інформацією поліції, про порушення правил самоізоляції в області складено 6 адмінпротоколів. Тричі проти одного й того ж чоловіка.

Система Orphus