Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готові впроваджувати етапи виходу з карантину, – Олег Синєгубов

Зранку 27 квітня працівники ринків у Полтаві протестували проти заборони торгувати і вимагали у міської влади відновити роботу ринків.

Спілкувався з ініціативною групою і голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. На брифінгу очільник Полтавщини наголосив: не слід забувати про те, що в Україні діє стан надзвичайної ситуації.

“Ми сьогодні спілкувались з ініціативною групою. Основна скарга була на відсутність комунікації. Вони скаржились на те, що володіють недостатньою інформацією щодо заходів і роз’яснення, коли планується послаблення карантину. Ми їм пояснили позицію Уряду та облдержадміністрації щодо відкриття ринків. Карантин продовжено до 11 травня. Після того, аналізуючи динаміку поширення захворювання, ми зможемо говорити про прийняття рішень щодо послаблення. Нещодавно Кабінет Міністрів презентував етапи можливого виходу з карантину. Ми також готові впроваджувати ці етапи в Полтавській області. Але нам потрібне централізоване рішення. Самостійно це вирішувати ми не маємо права. Крім того, в Україні введений стан надзвичайної ситуації”, – повідомив Олег Синєгубов.

Читайте також: В Україні можуть відкрити ринки

Нагадаємо, 24 квітня Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook оприлюднив план виходу з карантину, який містить 5 етапів.

Система Orphus