Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині більшість пацієнтів з COVID-19 перебувають у задовільному стані, – Віктор Лисак

У госпітальних базах Полтавської області госпіталізовані 44 пацієнта з COVID-19. Вони мають стан середньої тяжкості. Також є 6 пацієнтів з тяжким станом. Але основна частина пацієнтів з коронавірусною інфекцією перебувають у задовільному стані.

Про це на брифінгу 29 квітня у Полтавській ОДА повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

“На сьогодні в самих госпітальних базах знаходяться 44 пацієнта. Є пацієнти, які отримують кисень через апарати, таких троє. Їх стан середньої тяжкості. Є пацієнти, які потребують уваги, вони отримують специфічне лікування, їх теж троє. Вони відносяться до тяжких станів. Решта пацієнтів знаходяться в боксах, ізольовані, отримують відповідне лікування. Як тільки у пацієнтів прослідковується покращення стану, їм проводять дослідження і їх виписують для подальшого амбулаторного лікування. Інші інфіковані лікуюються вдома. Більшість пацієнтів перебувають у задовільному стані. Понад 30%  пацієнтів, які є контактними особами і в яких виявили COVID-19, є здоровими, проявів захворювання у них немає”, – повідомив Віктор Лисак.

Нагадаємо, за добу на Полтавщині підтвердили 8 нових випадків захворювання на коронавірус, всього в області – 188 випадків. Летальних випадків в Полтавській області вже 6. В Україні за добу підтвердили 456 випадків COVID-19.

Номери телефонних гарячих ліній: “медична” 0800505032, щодо питань соцзахисту – 0800500620.

Також у Полтаві працює гаряча лінія для громадян, які повернулися з-за кордону: 0505052959

Система Orphus