Ви тут:
Суспільство Україна 

На базі Навчального центру Національної академії сухопутних військ розпочала роботу Школа протитанкової артилерії

31 березня, на базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ розпочала роботу Школа протитанкової артилерії.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Її було сформовано на базі Школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів, а відтепер її курсанти зможуть здобувати потрібні їм знання та навички для застосування всіх зразків протитанкового озброєння, якими оснащене вітчизняне військо. Для цього є всі необхідні зразки озброєння та військової техніки, а головне — сучасні інтерактивні тренажерні комплекси та висококваліфіковані досвідчені інструктори.

Перші 20 військовослужбовців уже розпочали на її базі фахову підготовку. Вишкіл кожного набору триватиме впродовж місяця та передбачатиме як надання протитанкістам теоретичних знань, так і практичних навичок, зокрема виконання бойових стрільб з озброєння, яке вони вивчатимуть.

“Як зазначив виконувач обов’язків начальника школи майор Микола Ханас, за результатами навчання курсанти отримуватимуть сертифікати першого кваліфікаційного рівня, що дозволятиме їм не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й буде підставою для отримання ними відповідних грошових надбавок”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони