Ви тут:
Суспільство 

Мінсоцполітики та АТБ забезпечать соціально незахищених людей продуктами харчування: скільки наборів отримає Полтавщина

З 3 квітня Міністерство соціальної політики та корпорація “АТБ” запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів обласних та Київської міської державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572 571 штук будуть передані представниками соціальних установ малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше, повідомляють у пресслужбі Мінсоцполітики.

“В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля у підтримці вразливих категорій населення”, – наголосила Міністр соціальної політики Марина Лазебна, закликавши інших соціально відповідальних представників бізнесу допомогти людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.

Голова Ради директорів корпорації “АТБ” Борис Марков зазначив, що “в умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань корпорації “АТБ”, як соціально-відповідального бізнесу, є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення”.

Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на брифінгу 3 квітня повідомив, що Полтавщина отримає 44 таких продуктових наборів.

“На Полтавщині триває робота з приватним сектором, бізнесом. “АТБ” анонсувало, що найближчим часом передає в область 44 тисячі продуктових наборів. Це, перш за все, для людей віком від 80 років, людей з інвалідністю та самотніх людей, які перебувають на обліку в соцзахисті. За допомогою соціальних працівників буде розповсюджувати ці набори по мірі їх надходження”, – зазначив Олег Синєгубов.

 

Система Orphus