Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лейла, Джамал, Соломія та Платон: якими іменами полтавці називають дітей?

Вибір імені для дитини – це непросте завдання для багатьох батьків. На волю подружжя впливає чимало факторів, тому хоч остаточне рішення з’являється не завжди швидко, але точно є виваженим.

«На органи державної реєстрації актів цивільного стану покладається чимало обов’язків. Одним із найприємніших – реєстрація новонароджених громадян. На Полтавщині з початку 2020 року немовлята отримували як маловживані так і традиційні імена, кожне з яких ретельно обмірковувалося їхніми батьками, – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшов Полтавський регіон. – Найпопулярнішими імена серед дівчат стали Вероніка, Софія, Анастасія, Поліна, Мілана та Єва. Хлопців найчастіше називали Богданами, Артемами, Михайлами, Романами, Олександрами, Матвіями та Назарами».

Очільниця додала, що серед найрідкісніших дівочих імен були зареєстровані Ванесса, Еліка, Соломія, Лейла, Рада, Сандра, Анюта та Аміна. Серед чоловічих – Фадей, Дем’ян, Джамал, Платон, Тимур-Ібрагім, Оскар, Айдин та Вільям.

До речі, за І квартал 2020 року на Полтавщині було зареєстровано 2047 немовлят, з них – 1036 хлопчиків, 1011 – дівчат.

Нехай кожне ім’я дарує маленьким громадянам щасливу долю та безмежну радість від життя, оберігає їх та сприяє становленню особистості.

Система Orphus