Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легендарний англійський стадіон допомагатиме у боротьбі з COVID-19

«Манчестер Юнайтед» вирішив передати національній службі охорони здоров’я Британії стадіон “Олд Траффорд”, який тепер знаходиться в резервному списку центрів переливання крові.

Про це повідомила прес-служба АПЛ.

Крім того, керівництво “Манчестер Юнайтед” виділило лікарням Манчестера клубний парк з 16 автомобілів з водіями-волонтерами, а також медичне обладнання та витратні матеріали для Королівської лікарні Солфорду.
Олд Тра́ффорд (англ. Old Trafford) — футбольний стадіон у місті Манчестер, Англія, домашня арена клубу «Манчестер Юнайтед». Найбільший стадіон Прем’єр-Ліги (якщо не враховувати Вемблі), третій за місткістю у всій Великій Британії та одинадцятий в Європі. Один з двох п’ятизіркових стадіонів УЄФА в Англії.

Стадіон має прізвисько «Театр мрій», яке йому дав Боббі Чарльтон. Арена є домашньою для «червоних дияволів» з 1910 року. Потягом восьми років, з 1941 по 1949, на «Олд Траффорд» матчі не проводилися, оскільки відбувалася реконструкція після бомбардувань під час Другої світової війни. У цей період команда грала на Мейн Роуд, домашньому стадіоні місцевого суперника «Юнайтед» «Манчестер Сіті». Стадіон зазнав значних змін під час реконструкцій у 1990-х та 2000-х роках. Зокрема було додано декілька ярусів до Північної, Східної та Західної трибун, що дозволило збільшити місткість стадіону майже до 80 000. У майбутньому планується надбудувати другий ярус до Південної трибуни, що ще збільшить кількість сидячих місць до 90 000. рекорд відвідуваності був зареєстрований 25 березня 1939 року під час півфінального матчу Кубка Англії між «Вулвергемптон Вондерерз» та «Ґрімзбі Таун», і склав 76 962 вболівальники.