Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі парки закрили для відвідування

Міський голова Кременчука Віталій Малецький підписав розпорядження «Про виконання заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території міста Кременчука».

У розпорядженні, як інформує Кременчуцька міськрада, йдеться:

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2» (зі змінами), розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медикобіологічної надзвичайної ситуації, міського голови від 03.04.2020 № 5 «Про виконання заходів щодо недопущення поширення коронавірусу СОУГО-19 на території міста Кременчука», в місті заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності.

Для посилення карантинних заходів в місті Кременчуці:

1. Закрити для відвідування до 24 квітня 2020 року: – комунальний заклад культури і відпочинку «МІСЬКИЙ САД»; – сквер «СОСНОВИЙ»; – комунальний заклад культури і відпочинку «ПАРК КРЮКІВСЬКИЙ».

2. Посилити заходи щодо заборони відвідування до 24 квітня 2020 року, крім транзитного руху: – в комунальному закладі культури і відпочинку «ПАРК МИРУ»; – в регіональному ландшафтному парку «КАГАМЛИЦЬКИЙ»; – в комунальному закладі культури «МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ».