Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі медики, які працють із хворими на COVID-19, отримають надбавки до зарплат

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті Кременчука на 2020 рік». Даним рішенням передбачено збільшення бюджетних асигнувань, затверджених у місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на суму 1 701 970,35 грн.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Ці кошти будуть направлені на виплату доплати в розмірі трьох посадових окладів медичним працівникам, які були безпосередньо зайняті лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної COVID-19 за березень місяць 2020 року.

Як відомо, у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», що ухвалений парламентом на позачерговому засіданні 30 березня, передбачено доплати за роботу в умовах боротьбу з Ковід-19 українським медикам, зокрема про надбавки до 300% від зарплати. Кошти на ці цілі мали б надійти в місто з державного бюджету.

Проте, на даний час це питання на державному рівні ще не вирішене, тому міський голова Віталій Малецький дав доручення відповідним службам вишукати кошти на доплату медикам, які стоять на передовій боротьби з корона вірусом у міському бюджеті.

Система Orphus