Ви тут:
Суспільство Україна 

Google оприлюднить дані про пересування людей у 131 країні

Компанія Google відкриє дані про пересування користувачів у 131 країні для того, аби уряди могли оцінити ефективність заходів для соціального дистанціювання під час пандемії. Ці дані будуть розміщені на окремому веб-сайті та показуватимуть “тенденції руху протягом часу за географічною ознакою”, про це пише “Інтернет свобода“.

Дані показуватимуть у відсотках збільшення або зменшення відвідувань парків, магазинів, місць роботи, домівок. У Google наголошують, що відкриють лише анонімні дані користувачів, які активували свою історію місцезнаходжень, а їхня особиста інформація залишиться конфіденційною.

“Ми сподіваємося, що ці звіти допоможуть підтримати рішення щодо боротьби з пандемією COVID-19”, — заявили у компанії.

У компанії додали, що така інформація допоможе урядам при формуванні рекомендацій щодо соціального дистанціювання під час поширення коронавірусу.

Як пише AFP, уряди деяких країн почали використовувати анонімні дані користувачів про їхні переміщення для боротьби з поширенням COVID-19. Натомість активісти кажуть, що авторитарні режими використовують коронавірус як привід для придушення свободи висловлювання і посилення нагляду, що може принести шкоду приватності та цифровим правам.

Перейти до вмісту