Ви тут:
Відео Суспільство 

Дженніфер Лопес, Леді Гага, Біллі Айліш та інші зірки: великий онлайн-концерт для лікарів

Зірки світового шоу-бізнесу об’єдналися та дали 8-годинний онлайн-концерт для лікарів, які борються з коронавірусною інфекцією у всьому світі. Таким чином, вони висловили слова вдячності усім медикам.

Грандіозне музичне дійство відбулося завдяки всесвітній організації охорони здоров’я та руху Global Citizen. Усі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю засобів захисту для медичних працівників, які боряться з COVID-19 у різних куточках світу. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на видання The New York Times.

Музичний марафон під назвою “Єдиний світ: вдома разом” тривав більш, ніж 8 годин. За цей час можна було почути виступи всесвітньо відомих виконавців, серед яких: Пол Маккартні, Леді Гага, Елтон Джон, Тейлор Свіфт, Біллі Айліш, Селін Діон, Дженніфер Лопес та інші. Також до онлайн-концерту долучився гурт The Rolling Stones у повному складі. 

Усі співаки закликали людей залишатися вдома, щоб вберегти себе і рідних від інфікування та допомогти лікарям.

У прямому ефірі з’явилися Бейонсе та Аліша Кіз. Артистки не виступали, проте використали наданий їм час, щоб показати вкрай непропорційний вплив коронавірусу на афро-американців.

Відео вже встигли переглянути майже 23 мільйони людей.

 

 

Система Orphus