Ви тут:
Суспільство Україна 

Дитячий онлайн садок доступний для всіх українців

У столиці розпочав роботу перший в Україні віртуальний дитячий садок. Він розрахований на дітей віком 4-6 років. Оналайн-садок безкоштовний і відкритий для всіх українців.

Про це пише “Освіторія”.

“Саме для наймолодших киян запрацював дитячий садок онлайн на платформі освітнього хабу міста Києва. Але ми відкриті для всіх маленьких українців і закликаємо батьків долучитися до нашої ініціативи. Ми готові підставити своє плече всім українським регіонам, які в умовах карантину опинилися сам на сам із подібними проблемами”, — повідомив директор Освітньої агенції міста Києва Бадрі Лолашвілі.

Під час карантину, з понеділка до п’ятниці, окрім святкових днів, діти мають можливість “відвідувати” заняття, які проводять фахівці. Розклад занять буде незмінний у всі дні:

  • 10:00 — казка-йога;
  • 11:00 — англійська для дітей;
  • 12:00 — розвиваючі заняття.

Відвідати дитячий садок можна за посиланням.

Усі заняття також доступні у записі. Фахівці наголошують уважно розраховувати екранний час малюків.

“Даний проєкт вже викликав великий інтерес як серед батьків, так і серед українських селебріті. Наразі, в рамках дитячого садочка онлайн, ми запросили відомих українців провести додаткові заняття, і сподіваємось, що вони не залишаться осторонь. Ми запрошуємо публічних осіб провести власне заняття онлайн для дітей. Це може бути і майстер-клас, і читання казки, і будь-яка інша активність — головне, щоб це було щиро та від душі”, — підкреслила директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Система Orphus