Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Духовні лідери Полтавщини закликали вірян святкувати Великдень вдома

Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір та секретар Полтавської єпархії УПЦ Михайло Волощук записалии відеозвернення до вірян, у якому закликають утриматися від походу до церкви на Великдень, щоб не допустити масового поширення коронавірусу.

“Дорогі браття і сестри! Цьогоріч ми відзначаємо найбільше християнське свято – Воскресіння Ісуса Христа – в особливих умовах. Весь світ зіштовхнувся з невідомою загрозою – це вірусне захворювання. Ми бачимо, які наслідки цього захворювання. Які б у кого думки не були щодо походження цієї хвороби, заходів та іншого, справжнім є те, що загроза захворіти та втратити життя є реальною. Ми маємо проявити відповідальність і любов до ближнього. Це є індикатором нашої духовності і справжньої віри в Бога. Тому ми маємо сьогодні вберегти і лікарів, і людей які є в групі ризику (старше покоління та людей зі слабким імунітетом). Я звертаюся до усіх вірян: залишайтеся на світле Христове Воскресіння у своїх домівках і так святкуйте це величне свято вдома», – сказав архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір.

«Напередодні Великодніх свят з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у наших храмах, у зв’язку з сьогоднішніми умовами під час карантину, буде змінено порядок богослужінь. Всі Богослужіння проходитимуть у закритому режимі. Тобто: у храмі буде знаходитися богослужитель і необхідна кількість притчу для проведення Богослужіння. Парафіяни знаходитимуться за межами храму. Під час освячення пасок священники весь час знаходитимуться за межами храму, щоб запобігти скупченню людей. Тобто: освячення проходитиме постійно. Ми закликаємо людей, які себе погано почувають, хворіють, залишатися вдома під час святкування”, – звернувся секретар полтавської єпархії УПЦ Михайло Волощук.

Система Orphus