Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Через поширення COVID-19 Уряд запроваджує нові обмеження

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною. Єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя є посилення карантинних заходів.

Після довгого обговорення Уряд затвердив список додаткових обмежень. Рішення КМУ найближчим часом буде офіційно опубліковане.

Про це у своєму зверненні розповів Прем`єр-мінстр України Денис Шмигаль.

“Україна не може дозволити собі не працювати пів року чи навіть два-три місяці. За нашими розрахунками, за три тижні ті, хто вже зараз є хворими на Covid-19, мають одужати, а введенні обмеження завадять хворобі поширюватись”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, у кінці квітня уряд поступово послаблюватиме обмеження, якщо буде зниження захворюваності. Зняття обмежень відбуватиметься в кілька етапів.

“Перший – на роботу підуть люди працездатного віку. Паралельно буде частково відновлюватися рух громадського транспорту. Це дозволить нам вже з початку травня почати рестарт економіки. Але це не означатиме послаблення інших карантинних заходів”, – сказав прем’єр.

Так, продовжать діяти обмеження на прогулянки, масові зібрання та інші розваги.

“Всі без виключення будуть зобов’язані носити маски. Для старших людей, студентів та школярів карантин може бути продовжений”, – наголосив Шмигаль.

Час демонструє, що кількість заражених постійно зростає. Жорсткі обмеження – це тенденція, до якої дедалі частіше вдаються держави по всьому світу. Ми йдемо м’якшим сценарієм в контексті розвитку епідемії. Проте це не означає, що ми не маємо діяти жорстко.

Уряд України також запроваджує нові обмеження, щоби убезпечити людей від COVID-19 та врятувати якнайбільше життів.

Система Orphus