Ви тут:
Спорт Суспільство 

Через коронавірус стартові напівмарафони Нової Пошти відбудуться дистанційно

Проведення полтавського напівмарафону, який запланований на 6 вересня, поки залишається без змін.

Про це розповіли у New Run.

«Весняна частина сезону відбудеться дистанційно в інноваційному форматі, який збереже ваше здоров’я та не дасть змоги втратити бігової форми учасника змагань.
Цієї весни у нас заплановано п’ять івентів Нова пошта напівмарафон: у Запоріжжі, Сумах, Черкасах, Хмельницькому та Одесі.
В основі механізму проведення буде закладено додаток STRAVA, як найбільш лояльне до всіх GPS-трекерів», – розповіли організатори.

– у дистанційному проведенні Нова пошта марафон і Нова пошта напівмарафон братимуть участь лише індивідуальні дистанції: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км.
– естафети 42 км та 21 км будуть розформовані в індивідуальні дистанції 5 км, 10 км та 21 км (індивідуальну дистанцію зможе обрати кожен окремий учасник команди);
– забіг «Командна П’ятірка» буде переведений у статус індивідуальних 5 км;
– дистанції «Мій перший кілометр» та дитячі 100 м і 500 м відмінено, – розповіли у організатори.

Окрім того:
– для кожного зареєстрованого учасника заплановані весняні івенти відбудуться дистанційно в рамках дат;
– кожен буде забезпечений опціями стартового пакету;
– кожного учасника дистанційно буде нагороджено медаллю;
– за вимогою будь-якого зареєстрованого учасника буде надана можливість безкоштовного переносу реєстрації на будь-який старт осені 2020 або сезону 2021.

За словами одного з організаторів змагань Максима Кривенка, з 16 квітня розпочнеться доставка стартових пакетів для учасників забігу у Запоріжжі.

Система Orphus