Ви тут:
Суспільство 

Через коронавірус перенесли Всесвітні ігри

Міжнародна асоціація всесвітніх ігор (IWGA) і Бірмінгемський організаційний комітет (BOC) погодилися перенести 11-і Всесвітні ігри на період з 7 по 17 липня 2022 року.

Про це розповіли у Спортивному комітеті України.

Спочатку Ігри планувалося провести з 15 по 25 липня наступного року. Рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) перенести Олімпійські ігри в Токіо на липень 2021 року надав значний вплив на планування Всесвітніх ігор в Бірмінгемі, штат Алабама. Збереження первинних дат в липні 2021 року означало б виключення багатьох спортсменів і офіційних осіб, що беруть участь в Олімпійських іграх, і призвело б до потенційного зниження інтересу громадськості та засобів масової інформації. Коли МОК оголосив про своє рішення, BOC терміново почав оцінювати, які альтернативні дати можуть бути життєздатними, особливо щодо місць проведення і розміщення. Тим часом, співробітники IWGA створювали умови, коли життєво важливі послуги, що надаються ключовими партнерами, такими як Swiss Timing та International Sports Broadcasting, ще могли бути доступні.

Незабаром стало ясно, що існує тільки один 10-денний період, протягом якого місця, житло і підтримка ключових партнерів можуть бути гарантовані: 7-17 липня 2022 року. Федерації-члени IWGA, які беруть участь в програмі, заявили про свою повну підтримку відстрочки Всесвітніх ігор, і спільне рішення рад IWGA і BOC затвердити ці нові дати було одноголосно схвалено федераціями на відеоконференції.

Система Orphus