Ви тут:
Спорт Суспільство 

Через коронавірус футбольне EURO 2020 можуть пройти у меншій кількості міст

Не всі країни будуть готові проводити турнір після закінчення пандемії.

Як повідомляє Daily Mail, в УЄФА стурбовані тим, що не всі міста-господарі з 12 країн будуть готові провести Євро-2020 по футболу.

17 березня керівництво УЄФА прийняло рішення про перенесення чемпіонату Європи на 2021 рік, нові дати – з 11 червня по 11 липня. А влітку 2020 року плануються дограти європейські чемпіонати та єврокубки, які припинені через пандемію коронавіруса.

Євро-2020 має відбутися в наступних 12 містах: Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Санкт-Петербург, Будапешт, Бухарест, Дублін, Копенгаген, Глазго, Більбао, Амстердам.

Твердий намір провести чемпіонат Європи демонструє Англія. На Уемблі, де пройдуть матчі групового етапу, півфінали і фінал турніру, вже скасовані всі нефутбольні події на період Євро в 2021 році.

А ось в Італії та Іспанії, які найбільше постраждали від пандемії коронавіруса, поки не впевнені в тому, що зможуть прийняти континентальну першість. Футбольні федерації Італії та Іспанії висловлюють сумніви в готовності провести матчі в Римі і Більбао.

Крім того, в деяких містах на літо 2021 року заплановано нефутбольні заходи, і виникає проблема з проведенням в них Євро-2020. Це стосується стадіонів в Дубліні, Глазго і Амстердамі.

Перейти до вмісту