Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Богослужіння з нагоди Вербної неділі мжна подивитися онлайн (розклад трансляцій)

12 квітня християни східного обряду святкують Вхід Господній в Єрусалим або Вербну неділю. У зв’язку з пандемією Церкви проводять Богослужіння без присутності віруючих. Трансляції можна подивитися на телеканалах або ж на сторінках Церков на Facebook і на YouTube-каналах.

12 квітня о 9:30 на каналі UA: КУЛЬТУРА можна буде подивитися Святу Месу з храму Святого Олександра в Києві, а об 11:30 – пряму трансляцію Літургії Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Вербної неділі.

12 квітня о 10:00 на каналі UA: ПЕРШИЙ відбудеться трансляція Божественної Літургії в Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної Церкви України (ПЦУ) в день свята Входу Господнього в Єрусалим.

Богослужіння транслюють і на сторінці на Facebook Свято-Михайлівського золотоверхого чоловічого монастиря. 12 квітня заплановані такі богослужіння: 07:00 – Рання Літургія; 09:40 – Часи; 10:00 – Пізня Літургія; 17:00 –Вечірня, Мале Повечір’я і Утреня.

Богослужіння ПЦУ транслюються також на каналі YouTube.

Транслюються богослужіння і на YouTube-каналі Києво-Печерської Лаври і на сторінці Facebook Української Православної Церкви Московського Патріархату (УПЦ МП).

Українська Греко-Католицька Церква транслює служби на YouTube-каналі “Живе телебачення” та на своїй сторінці на Facebook.

Система Orphus